Lucrarea social-filantropică desfășurată în parohie

Episcopia Sloboziei şi Călăraşilor, prin Sectorul Social – Misionar, a organizat, în zilele 08 – 09 octombrie 2015, două seminarii de formare, unul pentru preoţi cu tema „Lucrarea social-filantropică desfăşurată în parohie” şi unul pentru coordonatorii sociali cu tema „Rolul coordonatorului social în iniţierea şi dezvoltarea proiectelor sociale . Parohia ”Buna Vestire” a fost reprezentantă de către precucernicul părinte Roman Cristian Păun și de doamna Ecaterina Florea. Au fost expuse aspecte din activitatea filantropică desfășurată în parohia noastră.
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...